מאמרים

מעצבת פנים מומלצת

כאשר עומדים בפני תכנון ובנייה של החלל בבית. אם זה כאשר מדובר בבית חדש ואם זה כאשר עומדים לשפץ מבנה קרא עוד >>

מעצבת פנים מומלצת במרכז

רבים מתושבי המרכז נעזרים מעת לעת בשירותיו של מעצב פנים. תושבי המרכז כמו גם כל תושבי הארץ נהנים להתחדש מעת קרא עוד >>

מעצבת פנים מומלצת בירושלים

מעצבי הפנים מסוגלים לחולל ניסים ונפלאות מכל חלל בירושלים שיפול לידיהם. לעיתים זה יגרור הוצאות כבדות מצד הלקוח על מנת קרא עוד >>

מעצבת פנים בירושלים

בעבר הלא כל כך רחוק נחשב מקצוע עיצוב הפנים כמקצוע יוקרתי ולא ממש מבוקש. לא היו הרבה שפנו ללמוד את המקצוע, היות והשירות של עיצוב פנים תומחר ללקוח במחיר גבוה מאוד ולא כל אחד ששיפץ את ביתו מסוגל היה לשכור את שירותי המעצב, לכן רק בעלי ההון הרשו לעצמם את התענוג ולא היו הרבה כאלה. אך היום התמונה שונה לגמרי. כיום יש לנו הרבה מאוד מעצבי פנים וכל מי שזקוק לשירותיו מסוגל לעמוד בעלויות כי באופן אוטומטי, בעקבות ההתרבות של בעלי המקצוע ירד גם המחיר והפך להיות שווה לכל נפש…

אילנה אברון – מעצבת פנים בירושלים

תושבי ירושלים הבירה כמו גם כל תושבי הארץ נהנים לשפץ מידי פעם את דירתם, לחדש אותה ולהתרענן בבית מעוצב באופן שונה עם שינויים מתבקשים בעקבות מבנה המשפחה שהשתנה. אם זה בעקבות התרחבותה עם הולדת הילדים ואם זה לעת זקנה כאשר מנסים להפוך את הבית למתאים ופונקציונלי בהתאם לגיל הדיירים או בהתאם למצבם הפיזי למען הגברת ביטחונם האישי וליתר נוחיות.

אילנה אברון מציעה את שירותיה. אילנה – מעצבת פנים בירושלים – מגיעה אל הלקוח כאשר באמתחתה ניסיון עשיר של עבודות עיצוב בבתי מגורים כמו גם בבתי עסק ובמשרדים. אילנה תדע להתאים לכם את העיצוב של הבית על פי החלומות שלכם, הדרישות שלכם והצרכים שלכם.

לא משפצים בירושלים בלי לקבל את הייעוץ של אילנה אברון

אם גם אתם החלטתם שהגיע הזמן לשפץ את הבית – מעצבת פנים בירושלים – אילנה אברון תשמח לעמוד לשירותכם. פנו עוד היום אל אילנה אברון באתר או בטלפון ותיהנו גם אתם מבית מהחלומות! אילנה תלווה אתכם לאורך כל הדרך עד לסיום המוצלח. אתם תהיו מרוצים!!! 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני